چگونه یک طراح توسعه دهنده ی وب خوب پیدا کنیم؟

تا زمانی که شما به شخصه یک طراح وب نیستید یا به یک سرور اختصاصی یا سیستم توسعه دهنده دسترسی ندارید، نیاز به یک شرکت طراحی وب دارید که در پروژه وب سایتتان شما را یاری کند.در این زمان شما گزینه های بسیار زیادی را خواهید یافت که مجموعه ای از خدمات را ارائه میدهند .

خبر خوب اینکه اگر کارهای مقدماتی را انجام داده باشید باید ایده منصفانه ای درباره اینکه واقعا چه انتظاری از وب سایتتان دارید ، داشته باشید که این امر به نوبه خود امکانات مورد نظر شما را مشخص میکند .با تجهیز  شدن به این سطح آگاهی و دانش میتوانید شروع کنید به فهرست کردن طراحان بالقوه ای که مدیریت شما بر روی این امر را گسترش دهد.

چگونه یک طراح توسعه دهنده ی وب خوب پیدا کنیم؟

به وب سایت خودشان نگاه کنید

برای اینکه بتوانید تشخیص دهید که شرکت مورد نظر میتواند بهترین پشتیبان برای طراحی سایت شما باشد میتوانید وب سایت خود شرکت را مورد ارزیابی قرار دهید.و با خود بگویید که این سایت چگونه است ؟ با چشم خریدارانه به آن نگاه کنید.

آیا حرفه ای و کاربردی به نظر میرسد؟ به آنچه که دنبال آن بوده اید بیندیشید و به اینکه وب سایت آن ها تا چه حد توانسته است آن نیازها را برآورده سازد و به دیگران نشان دهد.آیا پیدا کردن آنچه میخواهید دشوار است؟ آیا با نیازهای شما مطابقت دارد یا فراتر از آن است؟ اگر اینگونه نیست، آیا میخواهید همان افراد روی وب سایت شما هم کار کنند؟

پروژه های انجام شده توسط آنها را بررسی کنید؟

در عمل هر شرکت طراحی وب ، سبدی از آخرین پروژه های طراحی وب خود به نمایش میگذارد . به این سبد نگاه کنید، اما پا را از این فراتر نهاده و خود وب سایت ها را نیز چک کنید

بار دیگر تاکید میکنیم که به این سایت ها با نگاهی تحلیل گرانه بنگرید و از خود بپرسید که آنها به راستی دنبال کسب چه چیزی بوده اند ؟ هدف آنها چه کسی بوده و چگونه از ابزار طراحی برای دستیابی به این هدف استفاده کرده اند؟

این ابزار باید دید منطقی و قابل قبولی از فهرست کاندیداهای احتمالی در اختیار قرار دهد .حال میتوانید کمی عمیق تر بنگرید:

از مشتریان آنها درخواست توصیه نامه کنید:

سبد کالای بهترین سایت ها را بررسی کنید.به بخش تماس با ما بروید و ایمیل یا تماس تلفنی با آنها برقرار کنید و از آنها بخواهید که نظر و بازخورد صادقانه خود را در خصوص سایت شان اعلام کنند .آیا آنها آن شرکت را پیشنهاد میدهند؟

وجهه آنلاین آنها چگونه است :

تالارهای گفت گو و مجامع الکترونیکی محل های مناسب دیگری برای کسب اطلاعات در خصوص یک شرکت طراحی وب هستند آیا این نگرش آنلاین مثبت است یا منفی؟مردم درباره آنها چه میگویند؟

آیا سایت هایی که آنها طراحی میکنند ، راحت پیدا میشوند؟

وب سایت شما تنها به همان میزان خوب است که بتواند ترافیک برای سایت جذب کند .آیا فهرست طراحان شما بحث موتورهای جست و جوگر را مد نظر دارند؟به سبد کالای سایت ها برگردید و چند کلمه کلیدی در خصوص رتبه آنها بیابید، حالا به یک موتور جستجو بروید و آن کلمات کلیدی را جست و جو کنید.

آیا آن وب سایت ها در نتایج جست و جو مشاهده میشوند؟چه رتبه ایی در فهرست نتایج جست و جو دارند؟ رتبه پایین سایت ها ، الزاما نشان دهنده مشکل طراحی در آنها نیست .اجزای زیادی در تعیین رتبه سایت دخالت دارند ، اما شاید این همان موضوعی باشد که شما قبل از تصمیم گیری باید در آن خصوص پرس و جو کنید.

آیا آنها استانداردهای وب را رعایت میکنند:

آدرس سایت مربوطه را از طریق ابزار تعیین اعتبار اجرا کنید.آیا آن سایت ها به عنوان رعایت کنندگان استانداردهای وب شناخته میشوند؟الزاما نباید به این دلیل از سایت های مورد نظر خود چشم پوشی کنید .

اما این نیز موضوع دیگری است که شما باید قبل از اخذ تصمیم نهایی از آنها بپرسید. اما حالا وقت آن رسیده که فهرست گزینه های خود را به چند شرکت تخصصی که میخواهد پروژه طراحی خود را به آنها واگذار کنید محدود کنید البته تصمیم نهایی با خود شماست.

به این مطلب رای دهید
[مجموع: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *