امروزه داشتن یک وب سایت در دنیای بازاریابی مدرن بخصوص در بازاریابی دیجیتال و آنلاین امری مهم و ضروری به شمار میرود و در واقع میتوان از آن به عنوان پایه و یا به نوعی اولین قدم برای ورود به حوزه بازاریابی اینترنتی و برندسازی کسب و کار آنلاین برشمرد. داشتن یک وب سایت خصوصا داشتن یک وب سایت جذاب و گیرا باعث درگیر شدن کاربران با وب سایت میشود که با رعایت یک سری نکات کلیدی میتوان شانس تبدیل شدن کاربر به مشتری را بیشتر کرد تا بتوان از آن به عنوان نقطه عطف توسعه کسب و کار آنلاین قلمداد کرد.

وب سایتی که به خوبی طراحی شده باشد ترافیک و ماندگاری کاربر را با خود به همراه دارد که از این رو میتوان با درست قرار دادن اجزای سایت در جای صحیح خود و به همراه رعایت اصول برندسازی اعتماد کاربر را به وب سایت بیشتر کرد و در نتیجه نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری ( conversion rate ) را افزایش داد.
تیم جوان و خلاق گیل مارکتینگ با شعار “تا انتهای موفقیت با شما هستیم” با سالها تجربه و اجرای پروژهای بزرگ و موفق در سطح کشور ، استان گیلان و شهرستان های این استان ( رشت ، انزلی ، لاهیجان ، لنگرود ، رودبار ، تالش ، آستارا و …) میتواند این نوید را به شما دهد که بصورت حرفه ای وب سایت برند و کسب و کار شما را با استفاده از جدیدترین تکنیک های رابط کاربری وب ، طراحی و بازطراحی کند تا بتوانید در چرخه دیجیتال مارکتینگ بصورت حرفه ای وارد شوید و تنها به توسعه کسب و کار آنلاین خود فکر کنید. هم اکنون با ما تماس بگیرید.

به این مطلب رای دهید
[مجموع: 0 میانگین: 0]